Home Podporte nás
Podporte nás Tlač
Napísal užívateľ Roman Mikušinec   
Utorok, 30 December 2008 10:07

Astronómia na Slovensku má hlboké korene. Je jednou z najstarších vied a je mierou kultúrnosti národa. Vďaka astronómii poznáme priestor v ktorom žijeme, viem sa orientovať v čase, poznáme ročné obdobia a dokážeme merať polohu objektov na povrchu Zeme a iných telies, samozrejme, že pôsobisko astronómie je oveľa širšie a vplyv poznatkov získaných v tejto vednej oblasti nás sprevádza každý deň.

Bohužiaľ v súčasnosti je na astronómiu vynakladaných veľmi málo finančných prostriedkov a tak by sme vás radi poprosili o podporu astronómie na Slovensku prostredníctvom Slovenského zväzu astronómov. Podporiť nás môžete viacerými spôsobmi:

- poukázaním 2 % dane

- propagáciou SZA na vašich webových stránkach

- objednaním platených služieb (prednášky, pozorovania, semináre, školenia a podobne)

- sponzorovaním akcií usporadúvaných SZA

- darom vo forme finančného príspevku

Ak ste sa rozhodli nás podporiť, bližšie informácie získate na e-mailovej adrese Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript . Pred znakom @ je úmyselne pridaná medzera.

V prípade, že ste sa rozhodli poukázať na účet SZA 2 % dane, prosím využite na to príslušné formuláre (vyhlásenie o poukázaní sumy, potvrdenie o zaplatení dane). Pokiaľ ste sa rozhodli nás podporiť formou sponzorovania niektorej z akcií SZA alebo finančným darom,  môžete využiť nasledovné bankové spojenie:

Názov účtu: Slovenský Zväz Astronómov Amatérov

Adresa: Tomašovská 63, 979 01 Rimavská Sobota

Banka: OTP Banka Slovensko, a.s., pobočka Rimavská Sobota

Číslo účtu: 5716075/5200

IČO: 00470503

DIČ: 2020848093

 

Za vašu podporu vám srdečne ďakujeme.

100 дел на годjkbvgnhtqlпародонтит до и после лечения фото
 

Valid XHTML and CSS.